Často kladené otázky a odpovědi

 

Na této stránce jsme se pokusili zodpovědět často kladené otázky našich hostů.

Pronajímají se chaty jako celek a budeme na chatě sami?

Ano, chaty se pronajímají vždy jako celý objekt a s nikým dalším je již sdílet nebudete. V areálu bydlí majitelé (ne v chatách), kteří se starají o okolí a jsou k dispozici, kdyby se něco pokazilo.

Budu mít bazén jen pro sebe?

Bazén a multifunkční hřiště je sdílené pro celý areál U Černého Berana. Tedy pro obě chaty.

Jak daleko je autobusová zastávka? Jak se na chatu dostanu?

Autobusová zastávka je vzdálena cca 1 km. Je na Dolní Černé Studnici, odkud se dá na chatu dojít pěšky. Nejlepší je se na chatu vydat autem. Součástí areálu je prostorné parkoviště, které je pro ubytované zdarma. V zimních měsících se cesta na chaty pouze pluhuje, proto doporučujeme mít s sebou sněhové řetězy.

Mohu si s sebou vzít svého domácího mazlíčka?

Domací mazlíčci jsou povoleni po konzultaci s majitelem chat při rezervaci objektu. Cena za ubytování domácího mazlíčka je dle platného ceníku.Díky našim partnerům můžete najít ties online, aby vyhovovaly všem preferencím a rozpočtem, od rozpočtu až po špičkové super stylové modely.

Kdy mohu na chatu přijet a kdy se odjíždí?

Na tomto termínu se dohodneme konkrétně telefonicky. Zpravidla je příjezd kolem 16:00-17:00 a odjezd do 10:00.

Jak se na chatách topí? Budu ještě něco doplácet?

Na chatách se topí kombinací elektrického topení, LTO kotle a krbových kamen s výměníkem. V ceně pronájmu je topení již zahrnuto.

Musí se chata uklízet při odjezdu?

Chatu předáváte ve stavu, ve kterém jste ho převzali. Chatu je nutné uklidit, ale nepředpokládá se dokonalý úklid. (ideálně vyluxovat, zamést, vytřít a umýt po sobě použité nádobí). Vždy po odjezdu nastupuje úklidová společnost, která chatu uvede do 100% stavu pro příjezd dalších hostí.

Jak se nakládá s odpady?

Jsme šetrní k přírodě kolem nás a odpady třídíme. Dostanete od nás dostatek pytlů pro roztřídění plastů/skla/papíru.