Chalupa U Černého Berana

Rezervovat chalupu (22 osob)

Chalupa má kapacitu 20 osob a 2 přistýlky v šesti oddělených pokojích. Každý pokoj má svoje sociální zařízení (toaleta a sprchový kout).

Ve spodním patře je prostorná společenská místnost s krbem a velkou, plně vybavenou kuchyní. Chalupa není koncipovaná jako bezbariérová.

K vybavení patří venkovní terasa s grilem a krytá venkovní terasa s grilem.

Pro větší akce je možné pronajmout i venkovní kolibu (kryté posezení pro cca 20 osob).

K dispozici je prostorné parkoviště zdarma.

Pejsci jsou u nás povoleni.

Chalupa se nachází v krásném prostředí Horní Černé Studnice nedaleko Jablonce nad Nisou, přímo u lesa, cyklostezky „Hřebenovka“ a turistické stezky vedoucí na rozhlednu Černá Studnice. Milovníci zimních sportů využijí nedaleké běžkařské tratě, sjezdovky Filip (1,5 km) či nově otevřenou sáňkařskou dráhu. Ideální pro rodiny s dětmi, rodinné oslavy, firemní akce, skupiny přátel, milovníky přírody a houbaření.

Chalupa se pronajímá vždy jako celek pro skupinu osob a poskytuje možnost ubytování pro 22 osob v šesti pokojích.Prohlédněte si naše partner-sponsored Glasses, s řadou možností, které vyhovují každému vkusu a rozpočtu, k dispozici ke koupi online

Je součástí areálu U Černého Berana a s menší chatou sdílí zázemí jako je venkovní bazén a multifunkční hřiště. K chalupě patří kryté posezení s grilem na multifunkčním hřišti.

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *